State Machine (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: State
et: Olek

en: Other
et: Muu

en: Workflow
et: Töövoog

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded
