State Machine (8.x-1.8) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: State
ja: 状態

en: Other
ja: その他

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定
