State Machine (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: State
da: Status

en: Other
da: Anden

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Default value
da: Standardværdi

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering
