State Machine (8.x-1.9) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: State
vi: Bang

en: Other
vi: Khác

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
