State Machine (8.x-1.13) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: State
gl: Estado

en: Other
gl: Outro

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Default value
gl: Valor predefinido
