Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: none
es: ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Items
es: Elementos

en: Static
es: Estático

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: Select
es: Seleccionar

en: Static URL
es: URL estática

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: All @entity_type types
es: Todos los tipos de @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
es: Todos los @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
es: No hay tipos de entidades.

en: @bundle types
es: Tipos @bundle
