Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Items
hu: Tételek

en: Static
hu: Állandó

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Static URL
hu: Statikus URL

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: All @entity_type types
hu: Minden @entity_type típus

en: All @entity_type_plural_label
hu: Minden @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
hu: Nincsenek entitástípusok.

en: @bundle types
hu: @bundle típusok
