Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत
