Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Items
nn: Element

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
