Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Items
sl: Notice

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
