Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Items
sq: Elementët

en: About
sq: Informacione
