Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Items
ta: உருப்படிகள்
