Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Items
ca: Elements

en: Static
ca: Estàtic

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: @bundle types
ca: Tipus de @bundle
