Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Items
cs: Položky

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Select
cs: Vybrat

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
