Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Items
cy: Eitemau

en: Select
cy: Dewis
