Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Items
eu: Elementuak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Select
eu: Aukeratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
