Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Items
fi: Aiheet

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Select
fi: Valitse

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
