Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
