Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Items
ka: ელემენტები

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
