Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Items
km: ធាតុ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
