Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: About
my: အကြောင်း
