Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
