Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Select
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
