Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Items
et: Kirjed

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Select
et: Vali

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: All @entity_type types
et: Kõik @entity_type tüübid

en: All @entity_type_plural_label
et: Kõik @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
et: Olemi tüübid puuduvad.

en: @bundle types
et: @bundle tüübid
