Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Items
id: Item

en: Static
id: Statik

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.

en: Select
id: Pilih

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: All @entity_type types
id: Semua jenis @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
id: Semua @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
id: Tidak ada tipe entitas.

en: @bundle types
id: Jenis @bundle
