Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: About
ne: बारेमा
