Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај
