Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Items
te: అంశాలు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
