Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Items
ur: سرخیاں

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
