Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Items
ar: أخبار

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: All @entity_type types
ar: جميع أنواع @entity_type

en: @bundle types
ar: أنواع @bundle
