Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Items
eo: Eroj
