Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Items
fil: Mga bagay
