Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Items
ps: توکي

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
