Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor
