Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Items
bg: Новини

en: Select
bg: Избери
