Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
