Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: none
is: eingin

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Items
is: Liðir

en: About
is: Um
