Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Items
hy: Տարրեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
