Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Items
is: Hlutir

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: About
is: Um
