Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: none
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Items
ja: アイテム

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Select
ja: 選択

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: All @entity_type types
ja: すべての @entity_type タイプ

en: All @entity_type_plural_label
ja: すべての @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
ja: エンティティタイプはありません。

en: @bundle types
ja: @bundle タイプ
