Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
