Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
