Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Items
ru: Элементы

en: Static
ru: Статическая

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Select
ru: Выбрать

en: Static URL
ru: Статический URL

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: All @entity_type types
ru: Все типы @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
ru: Все @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
ru: Нет типов сущностей.

en: @bundle types
ru: @bundle типы
