Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Items
da: Overskrifter

en: Static
da: Statisk

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Select
da: Vælg

en: Static URL
da: Statisk URL

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: All @entity_type types
da: Alle @entity_type typer

en: All @entity_type_plural_label
da: Alle @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
da: Der er ingen entity-typer.

en: @bundle types
da: @bundle typer
