Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Static
vi: Tĩnh

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Select
vi: Chọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
