Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Items
be: Элементы

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
