Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Items
pl: Elementy

en: Static
pl: Statycznie

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: All @entity_type types
pl: Wszystkie typy encji @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
pl: Wszystkie @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
pl: Nie istnieją żadne typy encji

en: @bundle types
pl: Typy encji @bundle
