Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Items
uk: Елементи

en: Static
uk: Статичне

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Select
uk: Вибір

en: Static URL
uk: Статичний URL

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: All @entity_type types
uk: Всі типи сутностей @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
uk: Всі @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
uk: Типи сутностей відсутні

en: @bundle types
uk: Типи @bundle
