Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: File
bg: Файл

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Filter
bg: Филтър

en: Performance
bg: Производителност
