Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
